Filtrisüsteem New York kohviröstimismasinale Gemma

Finantseerimine alates 0%

0% Finanzierung bei New York Coffee Company

3 998,00 €*

Available, delivery time: 3-4 nädalat

Product number: SCGW200
Filtrisüsteem New York kohviröstimismasinale Gemma


WIN200 on kvaliteetne elektrooniline õhupuhastaja. See on täielikult käsitsi kokku pandud ja varustatud filtrisüsteemiga, mis sisaldab elektrostaatilist filtrit, mehaanilist filtrit ja ionisaatorit.

See seinale või lakke paigaldatav filter sobib ideaalselt õhu puhastamiseks tiheda liiklusega ruumides, kus ka suitsetatakse. Saadaval on ka WIN 300 versioon, mis tänu oma erinevale jõudlusele katab suuremaid ruume. Keskkonnast sissevõetav õhk puhastatakse pidevalt, kuna see läbib filtrisüsteemi enne keskkonda tagasipöördumist.

Mehaaniline filtriosa jaotab õhu ühtlaselt elektrostaatilisele filtrile pärast suuremate osakeste eemaldamist tänu plaadile, mis on spetsiaalselt kavandatud tolmu, spooride, loomakarvade ja muude õhus leiduvate osakeste kinnipüüdmiseks. Sel viisil saab elektrostaatiline filter tõhusamalt mõjutada mehaanilise filtri poolt puhastatud õhku, tekitades positiivse laenguvälja, mis tõmbab õhuosakesed ligi tänu erineva polaarsusega absorberplaatidele.

WIN 200 ja WIN 300 filtrite puhastustõhusus võib ulatuda 95%ni. Taastatud õhk ei ole mitte ainult puhas, vaid ka elavdatud tänu ionisaatorile. Filtrid on varustatud infrapunapuldiga, mis ulatub õhupuhastajast 10 meetri kaugusele. Ohutussüsteem lülitab filtri välja kohe, kui seade on sisse lülitatud. Ekraan võimaldab teil kontrollida õhupuhasti tööd ja olekut.

Elektroonilised õhupuhastid WIN 200 ja WIN 300 sobivad ka siseruumides (avalikes või eramutes) kasutamiseks, sest nad eemaldavad orgaanilised hõljuvad ained, sealhulgas sigaretisuitsu, ja ioniseerivad õhku, mis on väga kasulik inimestele, kes viibivad selle süsteemiga varustatud ruumides.

Seotud järgmise artikliga: New York Coffee Gemma Coffee Roasters


0 of 0 reviews

Leave a review!

Share your experiences with other customers.